G.Saray'ın yeni sloganını açıkladı!..

Galatasaraylı yönetici Lütfi Arıboğan Didier Drogba transferini GS TV'ye değerlendirdi.

Haber; Sporx.com
Sporx'e ücretsiz abone ol,ilk bilen sen ol!
G.Saray'ın yeni sloganını açıkladı!..
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
28 Ocak 2013 20:33
Galatasaray'ın CEO'su Lütfi Arıboğan Didier Drogba transferinden sonra yaptığı açıklama önemli mesajlar verdi. Arıboğan'ın yaptığı açıklamada satırbaşı bir cümle ise önümüzdeki günlerde büyük bir slogan olabilir;

"Bir dünya markası daha oyuncu Galatasaray'ı tercih etti. Bu gerçekten bize mutluluk veriyor. Şampiyonluk kazanmayı hedeflerken Avrupa'da da başarıyı hedefliyoruz. İnşallah Wesley Sneijder'den sonra ciddi bir potansiyeli olan takımımıza Drogba da çok önemli bir katkı sağlayacaktır diye düşünüyorum.

"BU SENE MODA GALATASARAY"

Çok yakın zamanda Drogba'nın detayları bitti. Birkaç gündür Türk ve Dünya basınında haberler yer alıyordu. Sürekli yurtdışındaki dostlarımdan gerçek mi diye telefon alıyordum. Anlaşma bitmediği için bilgi veremiyordum. Gerçekten insanlar Galatasaray'ı takip ediyorlar. Bu sene moda Galatasaray. Global takım olma yolunda önemli hamleler yapıyoruz.

Bu sportif başarı olarak sahaya yansıdığında çok daha büyük hem maddi manevi geri dönüşleri olacaktır. Galatasaray çok tanınan bir marka. Bu konuda bir sıkıntımız yok. Uluslararası rekabette bu transferlerde Galatasaray'ın gücüyle bu işler gerçekleşiyor.

G.Saray Avrupa futbol otoritelerinin çok dikkatini çekiyor, güzel günler bizi bekliyor"Tümü
 Reklam