Sporx Extra Arama Logo

İtalya'da gündeme oturdu; Napoli ve Diletta Leottaİtalya'da bu haftanın gündemlerinden biri de futbol spikeri Diletta Leotta oldu. İtalya'nın en ünlü kadın spikerleri arasında yer alan Diletta Leotta, Napoli'nin Brescia'yı 2-1 yendiği maçtan önce saha kenarında yürürken; Napoli taraftarının şok eden bir tezahüratı ile karşılaştı.

Dazn muhabiri Diletta Leotta, Napoli benchinin önündenYaklaşık 2 bin kişiden oluşan hep bir ağızdan bağırmaya başlayan Napolili taraftarlar, spiker Diletta Leotta'dan göğüslerini göstermesini istedi. "Göğüslerini aç Diletta Leotta" şeklinde tezahüratta bulunan Napolili taraftarlara karşılık veren Diletta Leotta ise jest ve mimikleri ile "Hayır Hayır Hayır" şeklinde cevap verdi.

Daha sonra arkadaşlarıyla katıldığı bir etkinlikle konu hakkında konuşan Diletta Leotta, "Futbolu çok seviyorum ve taraftarlar ile aramda çok sıkı bir bağ var. Beni her gördükleri yerde fotoğraf çektirmek istiyorlar. Napoli - Brescia maçında olanlar aslında ilk kez olmadı, artık bunları anlayışla karşılıyorum" Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın