Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Gentry: "Zion'ın dönüşü bir kargaşa olacak"

New Orleans Pelicans, Çarşamba günü Zion Williamson'ı San Antonio Spurs'e karşı ilk beş kadroda başlatmayı planlıyor.

Haber; Sporx.com
New Orleans Pelicans, Çarşamba günü Zion Williamson'ı San Antonio Spurs'e karşı ilk beş kadroda başlatmayı planlıyor.

Pelicans'ın basketbol operasyonları başkan yardımcısı David Griffin, geçen hafta Williamson'a bir dakika kısıtlaması yapılmayacağını ve kendi performansına göre oynatılacağını söylemişti.

Koç Alvin Gentry, Williamson'ın çıkışından önce saha dışındaki "kargaşa" için hazırlandığını söyledi:

"Bu resmen bir kargaşa olacak ve herkes bunu biliyor. Onu çıkarmak iyi olacak. Bence bizim için en önemli şey onu sahaya çıkarmamız. Böylece tüm bu şeyler geride kalır ve sonra rotasyonları, nasıl oynayacağımızı ve yapacağımız şeyleri çözmeye başlayabiliriz."

Brandon Ingram, Pelicans maçlarının, Williamson'ın sağlıklı bir şekilde dönmesiyle biletlerinin tükeneceğini beklediğini ekledi:

"Biletler tükenecektir. Her gece. Zion'ın oynadığını görmeye başladıklarında, hepsi satılır."