G.Saray o anı yaşadı!

GÖRÜNTÜLÜ - Galatasaray'ın Schalke 04 ile oynadığı maçta geçirdiği ciddi sakatlık sonrası oyundan çıkan Semih Kaya, mücadelesi ile gönülleri tekrar fethetti.

G.Saray o anı yaşadı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
15 Mart 2013 11:57
Galatasaray'ın yıllar sonra Devler Ligi'nde çeyrek finali yakalamasını sağlayan Schalke 04 karşılaşmasında alkışı en çok hak eden isimlerden biri de Semih Kaya oldu.

Özellikle ikinci yarıda Alman ekibinin ataklarına karşı başarılı bir oyun ortaya koyan 22 yaşındaki oyuncu, mücadelenin 76. dakikasında yaşadığı sakatlık pozisyonundan sonra verdiği reaksiyonla da akılları Bülent Korkmaz'ı getirdi.

Galatasaray taraftarının en büyük buluşma noktası olan WEBASLAN.com'da yer alan habere göre; maç başından, oyundan çıktığı dakikaya kadar büyük bir mücadele veren genç krampon, bayılmasına neden olacak tekme sonrası yere düşmesine rağmen yılmadı.

Galatasaray'ın kalesinde göreceği bir golün çok kötü sonuçlar doğurabileceğinin farkında olan Semih, son bir gayretle bilincini toparladı, ayağa kalktı ve pozisyon biterken ceza alanına yıkıldı. Milyonların duaları ile apar topar hastaneye götürülen yetenekli savunmacının, sağlık durumunda bir problem çıkmaması bu takıma gönül veren herkesi rahatlattı.

Bu mücadelesi ile büyük zaferlerin kolay elde edilemeyeceğinin dersini veren başarılı krampon, sarı-kırmızılıların tarihinde kazandığı büyük başarılardan biri olan UEFA Kupası'nın finalinde Bülent Korkmaz'ın omzu çıkmasına rağmen bandaj ile oyuna devam ettiği zamanları hatırlattı.

Oyun stiliyle efsane kaptan ile aralarında birçok benzerlik olan Semih Kaya, yıllar sonra camianın yeni bir CESUR YÜREK kazandığını tekrardan ispatladı.

Tümü
TÜMÜ