Fatih Terim "kulüp bulun" dedi, internet sallandı

Altı günlük kamp için Antalya'ya giden Galatasaray'da Emrah Başsan ile Tarık Çamdal kafilede yer almadı. İki futbolcuya da kendinize kulüp bulun mesajı verildi.

Abone Ol
Fatih Terim 'kulüp bulun' dedi, internet sallandı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
08 Ocak 2018 09:38
Galatasaray'ın 6 gün sürecek Antalya kampı dün akşam başladı. Teknik direktör Fatih Terim, Emrah Başsan ile Tarık Çamdal'ı kafileye dahil etmedi.

Terim, eski teknik direktör Igor Tudor tarafından yapılan planlamaya dokunmadı. Diğer kulüplerin çoğu 3-4 Ocak'ta çalışmalara başlarken, sarı-kırmızılılar ise 7 Ocak'ta Antalya'ya ulaştı. Akşam özel uçakla kente giden sarı-kırmızılılar, ilk antrenmanını bu sabah Sueno Hotels Deluxe'ün sahasında yapacak ve 25 dakikası basına açık gerçekleşecek.

KENDİNİZE KULÜP BULUN

Fatih Hoca, kadroya dahil etmediği Emrah ile Tarık'a, "Kendinize kulüp bulun" mesajı verdi. Sarı-kırmızılılarda Terim'in gelişinden sonra Emrah'ın kadro dışı kalması beklenen bir gelişme olarak görülürken, Tarık'a bir şans vermesi düşünülüyordu. Bundan dolayı Fatih Hoca'nın Tarık konusunda aldığı karar sürpriz olarak yorumlandı. Gerek Tarık Çamdal gerekse Emrah Başsan, Galatasaray formasıyla hayal kırıklığı yaratmış ve başarısız bir performans ortaya koymuştu.

Tarık'ın kadroya alınmaması Twitter'da da en çok konuşulanlar arasına girdiTümü
TÜMÜ