Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Durant, Finallerin 1. maçında yok

Golden State Warriors, Kevin Durant'ın sağ kalfındaki iyileşme süreci devam ettiği için NBA Finallerinin 1. maçı için hazır olma ihtimalinin çok düşük olduğunu belirtti.

Golden State Warriors, Kevin Durant'ın sağ kalfındaki iyileşme süreci devam ettiği için NBA Finallerinin 1. maçı için hazır olma ihtimalinin çok düşük olduğunu belirtti.

Durant, 8 Mayıs'ta Houston Rockets'a karşı oynanan Batı yarı finalleri 5. maçında kalfından sakatlandığından beri oynamamıştı. Perşembe günü Warriors sağlık personeli tarafından yeniden değerlendirilen KD'nin halen sahaya çıkması onaylanmadı.

Perşembe günkü antrenmandan sonra koç Steve Kerr, "Seri boyunca bir noktada geri döneceğini düşünüyorduk. Öyle hissettik. Yine, kesin bir şey yok. Oluruna bıraktık, o şimdiye dek yaptığını yapmaya devam ediyor ve biz de en iyisini umuyoruz. Bu süreçte, kesin bir tarihte oynayacağını söyleyebildiğimiz bir nokta hiç olmadı. Halen de yok. Önümüze bakıyoruz." ifadelerini kullandı.

Kerr ve Warriors, Durant'in tedaviye nasıl cevap vermeye devam edeceğinden emin olmadıkları için, muhtemel geri dönüşü hakkında son iki hafta sessiz kalmışlardı.