Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Curry'nin özel antrenörü, yeni egzersiz rutinini paylaştı!

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry'nin özel antrenörü Brandon Payne, yıldız oyuncunun yeni egzersiz rutinini paylaştı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry'nin özel antrenörü Brandon Payne, yıldız oyuncunun yeni egzersiz rutinini paylaştı.

Payne, "The Habershow" podcast'ine konuk oldu ve bu rutinden şöyle bahsetti:

"Üst üste 30 isabetle sonuçlanıyor, ama bu, sahanın her yerinden olacak şekilde. Ve serbest atışları da içeriyor. Üst üste bu 30 isabet olmadan, bitirmiyoruz. Bunu üç ya da dört dakikadan daha kısa sürede bitiriyor... genellikle yaklaşık aynı sürede 20 atış oluyordu, ama ben fazladan şutlar da eklemiştim.

Şimdiye kadar yaşamış en büyük şutöre, bir şeyin yeterince iyi olmadığını söylemeniz zordur… ona meydan okuyan sınırda, çılgınca yollar bulmanız gerekir, ama aynı zamanda neden bunu yaptığımızın kendisine mantıklı gelmesi de lazım."