Beşiktaş: "Bu kabul edilemez"

Beşiktaş Kulübü, Konyaspor maçı sonrası siyah beyazlı bir taraftara polis memuru tarafından silah çekildiğini açıkladı. Konya Valiliği ise olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Beşiktaş: 'Bu kabul edilemez'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Ekim 2023 21:01
Son güncelleme 01 Ekim 2023 23:28
Beşiktaş Kulübü, Konyaspor maçı sonrası flaş bir açıklama yaptı.

Konyaspor maçı sonrası siyah beyazlı bir taraftara polis memuru tarafından silah çekildiği açıklandı.

Yapılan açıklamada, "Milletçe birlik beraberliğe en çok ihtiyaç duyduğumuz bugünlerde tek amacı Tümosan Konyaspor karşılaşmasında Futbol A Takımımıza destek vermek olan taraftarlarımıza stadyum girişinde bir polis memuru tarafından silah çekilmesi ve şiddet uygulanması kabul edilemez. Devletine, milletine, polisine, askerine her zaman sahip çıkan ve sahip çıkmaya devam edecek olan Beşiktaş taraftarları, silah çekilecek bir taraftar değildir. Emniyet güçlerinden bu konuda daha hassas ve anlayışlı olmalarını bekliyoruz ve bu olayların bir daha yaşanmamasını temenni ediyoruz.

Unutulmasın ki başta ülkemiz olmak üzere dünyanın her noktasında taraftarımızın yanındayız. Olaylardan etkilenen taraftarlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiriz." denildi.

KONYA VALİLİĞİ AÇIKLAMA YAPTI

Konya Valiliği, Konyaspor-Beşiktaş maçında bir polis memurunun taraftara silah çekildiği iddialarına ilişkin soruşturma başlatıldığını açıkladı.

Yapılan yazılı açıklamada, "Bugün Tümosan Konyaspor ve Beşiktaş kulüpleri arasında oynanan futbol müsabakası öncesinde stadyum girişinde bir polis memurunun silah çekmesi iddiasına ilişkin araştırma/soruşturma başlatılmıştır" denildi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam