Ali Dürüst'ten 'aydınlık' göndermesi

Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, Süper Kupa zaferinin ardından yaptığı açıklamada TFF Başkanı Yıldırım Demirören ve Fenerbahçe cephesine göndermede bulundu.

Haber; DHA
Abone Ol
Ali Dürüst'ten 'aydınlık' göndermesi
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
13 Ağustos 2012 02:24
Galatasaray İkinci Başkanı Ali Dürüst, sarı kırmızılı takımın Fenerbahçe'yi yenerek TFF Süper Kupası'nı aldığı maçın ardından yaptığı açıklamada, taraftarların iyi bir centilmenlik örneği sunduğunu belirterek, "Sezonun ilk kupasını kazandık. Sahada 10 kişi kalmamıza rağmen maçın hakimiydik. Aydınlıkta kupa almak başka oluyormuş. Onu da hep beraber yaşadık. Özellikle maç başlamadan iki takım taraftarı güzel bir örnek sergilediler. Maç centilmenlik içinde geçti. Bol gollü oldu. Kupayı aldığımız için çok mutluyuz. Kupayla bıraktık, kupayla başlıyoruz. Bu kupanın lige yansıması olmaz, çünkü tek bir maçtı. Ligde bütün takımlar güçlüdür. Kupayı aldığımız için çok mutluyuz" diye konuştu.

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Abdürrahim Albayrak ise ligi kupayla bitirip, kupayla açtıklarını ifade ederek, "Kupanın bütün camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İki tarafın da taraftarlarını ve futbolcularını tebrik ediyorum" dedi.

Sonuçlanan Transferler
Tümü
TÜMÜ