Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Trae: "Luka ile aramda hep güzel bir bağlantı olacak"

Atlanta Hawks yıldızı Trae Young, kendisi ile Dallas Mavericks süperstarı Luka Doncic arasındaki bağlantı hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Atlanta Hawks yıldızı Trae Young, kendisi ile Dallas Mavericks süperstarı Luka Doncic arasındaki bağlantı hakkında konuştu.

Luka ve Trae ikilisi, 2018 NBA Draft gecesinde birbirleriyle takas edilmeleri nedeniyle özel bir bağa sahip.

SiriusXM NBA Radio'da konuşan Young, yakın zamanda Luka ile arasındaki bağlantıyı "güzel bir şey" olarak gördüğünü açıkladı:

"Eminim vardır, çünkü aynı sınıftan Draft edildik ve tabii ki birbirimizle takas edildik. Ayrıca takımımız için üst düzey şeyler yapıyoruz, yalnızca iyi işler yapan oyuncular da değiliz. Açıkçası aramızda her zaman bir bağlantı olacaktır, ama bence bu iyi bir bağlantı.

Yaz dönemlerinde görüşüyoruz ve iletişimimizi hep canlı tutuyoruz. İyi bir adam. Benim bu rekabeti çok seviyorum. İnsanlar aramızda karşılaştırmalar falan yapacaktır, ama benim için önemli olan şey takımımın kazanmasına yardımcı olmak."