Trabzonspor taraftarının Sturridge dansı heyecanı

Trabzonspor taraftarı, İngiliz golcünün sahaya çıkmasını ve gollerini atmasını dört gözle bekliyor.

Trabzonspor taraftarının Sturridge dansı heyecanı
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
11 Eylül 2019 13:22
Trabzonspor taraftarı, Daniel Sturridge'nin gol dansını bekliyor. Gol attıktan sonra klasikleşmiş dansıyla izleyenleri eğlendiren İngiliz yıldızın hareketinin arkasındaki hikaye oldukça ilginç.

Yıldız futbolcu, kendisine has dansında bir elektrik akımı veya bir kalp atışının ekrandaki görüntüsüne benzeyen hareketiyle kuzenlerine mesaj gönderiyor. Taraftarlar da tecrübeli forvetin atacağı goller sonrası yapacağı sevince katılmak için sabırsız bir şekilde bekliyor.

ARTIK BİZDEN BİRİ
Transfer görüşmeleri yapıldığı dönemde Sturridge'in ailesi Trabzon'da ev bakmıştı. Ancak tecrübeli oyuncu, şehiri tanımadan bir eve yerleşmek istemedi. Bir süredir otelde kalan İngiliz süperstar, şimdi ise ev aramaya başladı. Sturridge'nin, şehri çok sevdiği de gelen haberler arasında.

4 BİN FORMA ALDILAR
Trabzonspor bu sezonun ilk 3 aylık döneminde 86 bin forma sattı. Tüm takım ve teknik heyet, yaklaşık 4 bin tane forma alarak, kulübe destek oldu. En çok formayı ise İngiliz yıldız Daniel Sturridge satın aldı. 30 yaşındaki futbolcu, imza töreninde bin tane forma aldığını duyurmuştu..
Tümü
TÜMÜ