Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lowry: "DeMar takaslanınca, ihanete uğramış hissettim"

Toronto Raptors yıldızı Kyle Lowry, Raptors organizasyonunun DeMar DeRozan'ı takaslamasıyla "ihanete uğramış hissettiğini" söyledi.

Toronto Raptors yıldızı Kyle Lowry, Raptors organizasyonunun DeMar DeRozan'ı takaslamasıyla "ihanete uğramış hissettiğini" söyledi.

Lowry, "en iyi arkadaşı" olarak belirttiği DeRozan'ın gitmesiyle NBA işinin çok "acımasız" olduğunu belirtti:

"Gece 02.30 civarıydı. Telefonum çaldı, DeMar arıyordu. Açtım ve burada söyleyemeyeceğim bazı kelimeler kullanarak 'San Antonio'ya takaslanmışım' dedi."

"Küvetin kenarında öylece oturdum ve 'Ne?' dedim. 'Bir dakika' dedim. Orada biraz öylece durmuştum. Başka bir şey yapamadık, çünkü öyle bir durumda ne söyleyeceğinizi de bilemiyorsunuz."

"İhanete uğramış hissettim, çünkü o benim adamımdı, en iyi arkadaşımdı. Yani evet, kişisel olarak bazı farklı hissiyatlarım oldu. Bu acımasız bir iş. Genel olarak harika bir iş olsa da, yapılan bazı hamleler, 'Vay canına, berbatmış.' dedirtiyor."

Toronto, bu sezon DeRozan'ın karşılığında gelen Kawhi Leonard ile uçuşa geçmiş durumda ve 20-5'lik serisiyle Doğu Konferansı'nın zirvesinde yer alıyor.
7/24 NBA