Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Giannis: "İlk antrenman güzel geçti ama arkadaşlardan gerideyim"

Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, Bucks ile yeni sezon için yaptığı ilk antrenmandan sonra konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Milwaukee Bucks süperstarı Giannis Antetokounmpo, Bucks ile yeni sezon için yaptığı ilk antrenmandan sonra konuştu.

Geçtiğimiz sezonun playofflarında esneyen dizinin iyileşme sürecinde bulunan Giannis, medyadan soru almasa da, kendini iyi hissettiğininin altını çizdi ve fiziksel olarak takım arkadaşlarından geride olduğunu belirtti:

"Bugün antrenmandaydım. İlk antrenmanım güzel geçti. Takım iyi görünüyordu. Ben de iyi hissettim. Adamlarla son durumumuzu konuşma fırsatımız oldu. Benden hız olarak 10 kat öndeler ama şahsen iyi hissediyorum. Şu an için işler gerçekten çok iyi görünüyor. Sağlıklı olma yolundayım ve bu yüzden heyecanlıyım."

Giannis'in sonraki aşaması, Bucks'ın Cuma günü Nets ile karşılaşmak için Brooklyn'e giderken vücudunun verdiği tepkiyi görmek olacak.