Denizlispor'da isyan: "Yazıklar olsun"

Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Fenerbahçe maçındaki hakem yönetimine tepki gösterdi.

Haber; Sporx.com ve AA
Denizlispor'da isyan: 'Yazıklar olsun'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ekim 2019 21:57
Denizlispor Başkanı Ali Çetin, Fenerbahçe'ye 2-1 mağlup oldukları karşılaşma sonrasında hakem Fırat Aydınus'un yönetimine tepki gösterdi.

"Mustafa Yumlu'ya yapılan hareket kesinlikle penaltıydı. Anadolu takımları bu hakem kararlarını hak etmiyor. Yazıklar olsun, başka bir şey söylemeyeceğim. Denizlispor oynadı, Fenerbahçe kazandı. Bu kadar söylüyorum" ifadelerini kullandı.

Çetin, takımın aldığı mağlubiyetten dolayı üzgün olduğunu vurgulayarak, "Artık bu vicdanın son noktası. Yazıklar olsun. Bu insanlar 5 lira çakmak satarak bu kulübü bu hale getirdi. Emin olsunlar ki bu şehir 1 milyon 100 bin nüfuslu. Böyle bir haksızlık eğer bu kulübün başına gelirse bu insanları burada kimse durduramaz. Yazıklar olsun. Bu kadar bir kulübün üstüne gelinmez. 8. haftada 5 tane penaltı. Bizim hak ettiğimiz penaltı yok. Bugüne kadar da hep sustuk. Artık bundan sonra susmayacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Bugüne kadar kibarca hareket ettiklerini belirten Çetin, şunları kaydetti:

"Bu insanları bu saatten sonra susturamazsınız. Bu hak kimsenin yanında kalmaz. Emin olun. Ortada oynanan maç burada. Penaltı var. İncelenip hakemlerin gereken cezayı çarptırılmasını istiyoruz. Hakemin kesinlikle kasıtlı kararlar verdiğini inanıyorum. Bundan sonra konuşacağız, susma zamanı geçti. Biz konuşmazsak bu şehir konuşacak."Tümü
TÜMÜ