Beşiktaş'ta sakatlıklar sonrası yeni karar

Beşiktaş'ta artan sakatlıklar sonrası da flaş bir karar alındı. Teknik heyetin idman temposunu kademeli olarak artıracağı öğrenildi.

Haber; Türkiye, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Beşiktaş'ta sakatlıklar sonrası yeni karar
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
17 Ekim 2021 13:42
Son güncelleme 17 Ekim 2021 13:48
Beşiktaş'ta sakatlar iyileşti ama takım kendine gelemedi. Siyah beyazlılar hâlâ daha etkilerini hissettiği sakatlık krizi yüzünden Başakşehir maçında beklenen performansından çok uzakta kaldı. Süper Lig takımları formunu korumak için millî arayı hazırlık maçları yaparak değerlendirdi. Beşiktaş'ın 3-2 mağlup olduğu Başakşehir de bu dönemde iki hazırlık maçına çıkarken siyah beyazlılar sadece U-19 takımıyla idman maçı yaptı. Teknik heyet sakat oyuncuların yeni iyileşmesi sebebiyle hazırlık maçına çıkmak istemedi ve bir de ekstra önlem aldı.

İYİLEŞTİLER AMA...

Teknik Direktör Sergen Yalçın, sezon başından itibaren uygulanan kondisyon yüklemelerine ara verdirdi. Sakat oyuncular takıma dönene kadar da idman temposu düşürüldü. Bir ara 12'ye kadar çıkan sakat oyuncu sayısını kısa sürede bire (Pjanic) düşüren bu önemler takımın futboluna ise olumsuz yansıdı. Sakatlıktan yeni çıkan Oğuzhan, Ghezzal ve Atiba fizik olarak tanınmayacak haldeydi. İkinci yarıda oyuna giren Teixeira ve Larin de tempo olarak yetersiz gözüktü. Teknik heyet idman temposunu kademeli olarak artıracak. 

 
Tümü
 Reklam