Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Seth: "Stephen'la karşılıklı oynamamız, ailem için çok özel bir andı"

Seth Curry, eski takımı Portland Trail Blazers ile Batı Konferansı Finalleri'nde ağabeyi Stephen Curry'ye karşı oynama hakkında konuştu.

Haber; Sporx.com
Seth Curry, eski takımı Portland Trail Blazers ile Batı Konferansı Finalleri'nde ağabeyi Stephen Curry'ye karşı oynama hakkında konuştu.

Dallas Mavericks guardı Seth Curry, önceki sezon şutu bazında nasıl bir sezon geçirdiğini, All-Star Haftasonu'ndaki Üçlük Yarışması'nı ve Batı Konferansı Finalleri'nde ağabeyi Stephen Curry'ye karşı oynama konusunu konuştu.

Seth'in ifadeleri şu şekildeydi:

"Geçen yıl şut atma ve Charlotte'daki Üçlük Yarışması'nda babam izleyiciler arasındayken ağabeyime karşı oynayabilme konusunda harika bir yıl geçirdim. Muhtemelen bu sezonun en önemli olaylarından biriydi, ancak Batı Konferans Finallerine girip Warriors'a karşı oynayabilmek benim ve ailem için özel bir andı."

"Gerçeküstü bir andı. Garaj yolunda birbirimize karşı çocukken oynadıktan sonra mümkün olan en büyük sahnede, Batı Konferansı Finallerinde bunu yapmak çok eğlenceliydi. Gelecek sene de bunun tadına bakmak istiyorum."