Pepe Reina: "70 m² evde iki çocukla yaşayan insanlar için endişeliyim"

Deneyimli kaleci Pepe Reina, koronavirüs nedeniyle izolasyon sürecinde olduğu dönemde düşündüklerini açıkladı. Reina, insanlar için endileşendiğini de anlattı.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; AA
Pepe Reina: '70 m² evde iki çocukla yaşayan insanlar için endişeliyim'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Mart 2020 18:02
Deneyimli İspanyol kaleci Pepe Reina, koronavirüs hakkında açıklamalarda bulundu. Reina, insanlar için endişelendiğini de belirtti.

İspanyol kaleci, koronavirüs için test yaptıramadığını ifade etti.

Reina test yaptıramaması için; "Burada gerçekten çok kötü hissetmiyorsanız test yapmıyorlar. Ben hastalığın semptomlarına sahip olduğunu düşünüyorum. Benimle yaşayanlardan bu sebeple kaçtım" dedi.

Aston Villa kalecisi aynı zamanda kendisini şanslı gördüğünü ve uygun şartlara sahip olmayan insanlar için endişelendiğini söyledi.

"70 M²'DE İKİ ÇOCUKLA YAŞAYANLAR İÇİN ENDİŞELİYİM"

Reina bu konu hakkında; "Biz büyük evlerde yaşayan ve büyük bahçelere sahip insanlarız. Asıl 70 m² evde iki çocukla yaşayan insanlar için endişeliyim." dedi.

37 yaşındaki kaleci ayrıca futbolun içinde bulunduğu durum için; "Futbol önceliğini kaybetti. Bu sezon bir daha sahaya çıkar mıyız emin değilim. Kapalı kapılar ardında oynamak bana hiç mantıklı gelmiyor. Tabii ki ekonomik kaygılar olduğunun farkındayım ancak bu her sektör için geçerli." dedi.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ