Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron, 'The Decision' ile ilgili: "25, 26 yaşındaydım, sevilmek istiyordum"

LeBron James, kariyerinin en unutulmaz anlarından biri olan "The Decision" sırasında neler hissettiğini açıkladı.

Haber; Sporx.com
LeBron James, kariyerinin en unutulmaz anlarından biri olan "The Decision" sırasında neler hissettiğini açıkladı.

Ünlü Los Angeles Lakers süperstarı LeBron James, ünlü "The Decision" bölümününden dokuz yıl sonra, tüm basketbol dünyasının ani bir şekilde kendisini düşman olarak belirlediği ve memleketi Cleveland'a ettiği "ihanet" sırasında, zihninden tam olarak nelerin geçtiğini anlattı.

LeBron, bu tür geri bildirimlerin, ana akım medya tarafından kötü duruma düşürülmüş 25 yaşındaki genç bir adam üzerinde nasıl olumsuz bir etkisi olduğu konusunda dürüst açıklamalar yaptı:

"Durum ne olursa olsun, 25 yaşındaydım ve herkes tarafından beğenilmek istiyordum. O yüzden biraz duygusaldım. 'Aman Tanrım' tribine giriyorsunuz. Bencil falan olduğuma dair yazılan bir sürü haber vardı, ki olduğum son şeydir. Bir sürü aptalca şey de okumuştum. Gencim, 25, 26 falanım, ve bunların önemli olduğunu düşünmüştüm. Alakalı TV programlarını falan izliyordum. Biliyorsunuz ki, okuduğunuz, dinlediğiniz şeyler, eğer izin veriseniz sizi etkiliyor."

KARARDAN SONRAKİ TEPKİLERDEN ŞOK OLMUŞ!


James, "yeteneklerini South Beach'e taşımaya" karar verdikten sonra aldığı olumsuz eleştiriler ve gördüğü nefretten ne kadar şok olduğunu şöyle belirtti:

"Miami'ye indiğimiz ilk gecede, oraya ilk vardığımızda, zamanı hatırlamıyorum, The W oteline gittiğimizde 'Has....! Ne oldu?' demiştim."

LeBron, 2010'da gittiği Miami Heat'ten 2014 yılında ayrılmış, bu dört senelik süreçte iki şampiyonluk yüzüğü kazanmıştı.