Kazımcan Karataş'ın yeni takımı belli oluyor

Altaylı Kazımcan Karataş'ın yeni takımının hangisi olacağına ilişkin dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Kazımcan Karataş'ın yeni takımı belli oluyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Haziran 2022 10:32
Transferin gözde ismi Altaylı Kazımcan Karataş'ın yeni sezonda hangi formayı giyeceğine ilişkin haberler gündemden düşmüyor.

Alt ligde mücadele eden Eyüpspor, Kazımcan Karataş transferi için İzmir ekibi Altay ve oyuncuyla direkt temas sağladı. Spor Toto 1. Lig'e düşen Altay'da transferin gözde isimlerinden 19 yaşındaki Kazımcan Karataş, İstanbul ekibi Eyüpspor ile anlaştı.

TESİSLERE GELİP 5 YILLIK SÖZLEŞME İMZALANDI

Spor Toto 1. Lig ekibi Eyüpspor, Altay'ın genç yıldızı Kazımcan Karataş'ı 5 yıllığına kadrosuna katarak büyük bir transfer başarısına imza attı.

Eflatun sarılı ekip ilk olarak Altay Kulübü yetkilileriyle temasa geçti. Talep edilen bonservis tutarını ödemeyi kabul eden Eyüpspor oyuncu haklarını ele geçirdi.

Dün sabah saatlerinde ise Kazımcan'ı tesislere getiren Eyüpspor, yapılan görüşmenin ardından oyuncuyla da el sıkışıp sözleşme imzaladı.

Devlerin gündemindeki Kazımcan'ın imzası kamuoyunda ve sosyal medyada büyük ses getirdi. Eyüpspor Twitter'da Trending Topic oldu.

GALATASARAY'A KİRALANACAK

Genç sol beki kadrosuna katan Eyüpspor, oyuncuyu 2 yıllığına Galatasaray'a kiralayacak. Yapılan anlaşmaya göre Eyüpspor, Süper Lig'e yükselirse Kazımcan'ı geri alma hakkına sahip olacak.SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
TÜMÜ