Fernando Muslera: "Sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış"

Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera bir açıklama yayınladı.

Haber; Sporx.com
Fernando Muslera: 'Sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
24 Mart 2020 16:32
Galatasaray'ın kaptanı Fernando Muslera, Avrupa'da kendi ağzından yayınlanan röportajla ilgili açıklamada bulundu ve ifadelerinin çarpıtıldığını söyledi.

Tecrübeli oyuncu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, "Dünya olarak Zor günlerden geçtiğimiz bu dönemde, sosyal medyada gördüğüm kadarıyla yaptığım bir ropörtajda kullandığım sözlerim tamamen yanlış anlaşılmış. Dinine çok bağlı bir insan olarak dinle ilgili olumsuz bir yorum yapmam söz konusu olamaz. Dünya olarak Korku ve Şüphe dolu bir dönemden geçiyoruz. 9 yıldır Türkiye'de yaşıyorum ve hayatımı bu güzel ülkede kazanıyorum ve burayı hep 2. ülkem gibi görüyorum." ifadelerini kullandı.

Hükümetin özverili bir şekilde çalıştığını belirten Muslera, "Cumhurbaşkanı Sn.Erdoğan'ın, Hükümetin, Sağlık bakanının ve bütün Sağlık personelinin özverili çalışmasını her geçen gün ekranlardan ve sosyal medyadan takip ediyoruz. Sağlık konusu spordan, futboldan ve her şeyden daha önemli ve değerlidir. Bütün kalbim ve dualarım Sizlerle... Sabırlı olalım ve evde kalalım... Sizleri çok seviyorum" dedi.Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ