Fenerbahçe'de Luiz Gustavo kararı; "Satmayalım"

Sportif direktör olmaya hazırlanan Emre Belözoğlu, Lyon'un peşinde olduğu Luiz Gustavo'nun durumuyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Haber; Fanatik
Fenerbahçe'de Luiz Gustavo kararı; 'Satmayalım'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
29 Temmuz 2020 08:59
23 yıllık futbolculuk yaşantısına nokta koyan Emre Belözoğlu, Fenerbahçe'de sportif direktör olarak yeni bir sayfa açmaya hazırlanıyor. 39 yaşındaki futbol adamı, yeni sezonun kadrosunu kurmak için yoğun bir şekilde çalışıyor. Emre, hem bu çalışmalar hem de gündemdeki birçok konuyla ilgili Fanatik Gazetesi'ne açıklamalarda bulundu.

"GUSTAVO'NUN KALMASINI İSTİYORUM"

Emre Belözoğlu, Lyon'un transfer etmek istediği Luiz Gustavo hakkında net konuşarak, "O, bu sezon takıma büyük katkı sağladı. Gelecek yıl Gustavo'ya daha fazla ihtiyacımız olacak. Her şartta takımdan kalmasından yanayım. Tabii ki birçok konuda olduğu gibi bu konuyu da yeni gelecek teknik direktörümüz ile konuşacağız" dedi. Genç futbol adamı, bu sezonki başarısızlık için camiadan bir kez daha özür dilediklerini söyledi.

"HARCAMA LİMİTLERİNİ BEKLİYORUZ"

Emre, "Yönetimimizin büyük desteği ile şimdiden yeni sezonun şampiyon kadrosunu kurmak için girişimleri başlattık. Ancak henüz önümüzü göremiyoruz. Türkiye Futbol Federasyonu'nun takımların harcama limitlerini açıklamasını bekliyoruz. 3 Ağustos'ta bunun belli olması muhtemel. Umarım bu kez limit beklediğimiz gibi olur" ifadelerini kullandı. Emre, TFF'nin bekledikleri limiti vermemesi halinde futbolcu satmak zorunda kalabileceklerini söyledi.

Tümü
TÜMÜ