Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Devin Booker, Suns taraftarını ödüllendirdi!

Phoenix Suns'ın yıldızı Devin Booker, ekibin Denver Nuggets'a karşı oynadığı ikinci tur playoff serisinin 3. maçında iki Nuggets taraftarıyla münakaşaya karışan bir Suns taraftarını ödüllendirdi.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Phoenix Suns'ın yıldızı Devin Booker, ekibin Denver Nuggets'a karşı oynadığı ikinci tur playoff serisinin 3. maçında iki Nuggets taraftarıyla münakaşaya karışan bir Suns taraftarını ödüllendirdi.

ESPN'den Zach Lowe'a göre Booker, Suns taraftarını teşhis etmek için yardım istedi ve taraftarın adının Nick McKellar olduğu konusunda bilgilendirildi. McKellar, yıldız oyuncu ve Suns'ın kendisine imzalı bir Booker formasının yanı sıra, Batı Konferansı Finalleri maçına bilet gönderdiğini doğruladı.

Serinin 3. maçının sonlarında meydana gelen kavga videoya alınıp, sosyal medyada viral olmuştu. McKellar, bir Nuggets taraftarından yumruk yedikten sonra kendisine birkaç kez vurmuş ve ardından müdahale etmeye çalışan başka bir adama daha yumruk atmıştı. İki Nuggets taraftarı tribünlerden ayrılırken, McKellar "Suns, dört maçta alacak" şeklinde bağırmıştı:


Buna karşılık Booker, McKellar'ın bir fotoğrafını tweetleyerek: "Adamın bilgileri gerekiyor" ifadesini kullanmıştı.

McKellar'ın tahmin ettiği gibi, Suns Nuggets'ı dört maçta süpürmüştü ve şimdi de Batı Konferansı Finalleri'nde rakibini bekliyor.