Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Curry: "Yaz dönemindeki gelişmelere yoğun olarak dahil oluyorum"

Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, Warriors'ın yaz dönemindeki hamleleri üzerindeki rolünden bahsetti.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Golden State Warriors süperstarı Stephen Curry, Warriors'ın yaz dönemindeki hamleleri üzerindeki rolünden bahsetti.

"A Brother From Another" isimli podcast'e katılan Steph, takım yönetiminin yaz döneminde yaptığı oyuncu hamleleri söz konusu olduğunda devreye girip girmediği sorulduğunda, yanıtı şöyle oldu:.

"Evet, yoğun olarak katılıyorum. Her toplantıda bulunmuyorum ama düşüncelerime kulak verdiklerini hissediyorum. Ben de onlara güveniyorum. Ben ve Bob (Myers), serbest oyuncu döneminde ve Draft öncesinde çok konuşmuştuk ve bu süreçte en iyi kararların ne olduğu konusunda fikirlerimi sunmuştum."

Sohbet devam ederken, Philadelphia 76ers yıldızı Ben Simmons hakkında da konuşan Steph, Myers ile Bob'un kadroya eklenmes olasılığını tartışıp tartışmadıkları sorusuna şöyle cevap verdi:

"Şöyle söyleyeyim; bunları konuşmuyorsanız, takımı daha iyi bir noktaya taşımaya çalışmıyorsunuz demektir."