Beşiktaş'tan Mounie için ikna turları!

Beşiktaş, İngiltere'de Huddersfield forması giyen Beninli forveti kiralıyor. Transfer çıkarması yaptığı Ada'da Cenk Tosun ve Niasse'de istediği sonucu alamayan siyah-beyazlıların başkanı Fikret Orman, 24 yaşındaki Steve Mounie için kulübüyle masaya oturdu. Taraflar anlaşmaya çok yakın.

Haber; Sabah
Beşiktaş'tan Mounie için ikna turları!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Ağustos 2019 04:04
Sakatlığı bulunan Burak Yılmaz'ın yanına forvet bakan Beşiktaş yönetimi, aradığı ismi İngiltere'de buldu... Bir süredir görüşme yapılan Everton'dan Cenk Tosun ve Niasse'de sonuca ulaşamayan siyah-beyazlılar, Huddersfield forması giyen Steve Mounie için çalışma başlattı.

SATIN ALMA OPSİYONU 6 MİLYON €

Transfer görüşmeleri için İngiltere'ye giden Başkan Fikret Orman, 24 yaşındaki Beninli forvetin kiralanması için kulübüyle masaya oturdu. Huddersfield, oyuncu için önce 8 milyon Euro'luk bonservis talep etti. Ancak siyah-beyazlılar bu transfer için kiralamanın yanı sıra 6 milyon Euro satın alma opsiyonu teklifini sundu.

Yapılan görüşmelerde önemli mesafe kat edildiği ve tarafların anlaşmaya çok yakın olduğu öğrenilirken, başkanın bu transferi bir an önce bitirip hafta sonuna kadar İstanbul'a getirmeyi istediği kaydedildi.

YILLIK MAAŞI 1,5 MİLYON €

Bu arada Fikret Orman, ilk olarak Beninli futbolcunun menajeri ile görüşürken, oyuncunun senelik 1.5 milyon euroluk teklifi olumlu bulduğu belirtildi. 

 Tümü
TÜMÜ