Beşiktaş'ın kamp kadrosu resmen açıklandı!

Beşiktaş'ın Antalya kamp kadrosunda Tolgay Arslan, Gökhan Töre, Vagner Love Tolga Zengin'in yer almadı.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
Beşiktaş'ın kamp kadrosu resmen açıklandı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
02 Ocak 2019 15:58
Beşiktaş'ın yarın Antalya'da başlayacak devre arası kampı için belirlenen kadro yapılan açıklama ile son şeklini aldı. Dün teknik direktör Şenol Güneş, başkan Fikret Orman, transfer komitesi başkanı Umut Güner ve Futbol A Takımı Sorumlu Yöneticisi arasında yapılan toplantıda Quaresma ve Tolgay Arslan'ın da aralarında olduğu 6 futbolcunun kampa götürülmemesine karar verilmişti.

Sabah saatlerinde 6 futbolcunun kampa götürülmeyeceği haberinin ardından özellikle Quaresma'nın isminin çok fazla tepki çekmesinin yanı sıra teknik direktör Şenol Güneş'in de Portekizli futbolcuyu kampa götürmeyi istemesi üzerine yeniden yapılan toplantıda kamp kadrosuna son şekli verildi. Quaresma'nın yanı sıra Cyle Larin'in de Antalya'ya götürülerek takımda yer almasına karar verilirken diğer dört futbolcu Tolga Zengin, Gökhan Töre, Vagner Love ve Tolgay Arslan için durum değişmedi. Alt yapıdan 12 genç futbolcunun dahil edildiği Beşiktaş'ın kamp kadrosu şu şekilde:

Adem Ljajic, Adriano Correia, Alpay Çelebi, Atiba Hutchinson, Caner Erkin, Cyle Larin, Domagoj Vida, Dorukhan Toköz, Ege Atlam, Enzo Roco, Erdem Seçgin, Erdoğan Kaya, Ersin Destanoğlu, Fatih Aksoy, Fatih Değirmenci, Gary Medel, Gökhan Gönül, Güven Yalçın, Hüseyin Seylığlı, Jeremain Lens, Kartal Kayra Yılmaz, Loris Karius, Marlon Bülent Üçüncü, Mertcan Açıkgöz, Mustafa Pektemek, Necip Uysal, Oğuzhan Aydoğan, Oğuzhan Özyakup, Ricardo Quaresma, Rıdvan Yılmaz, Ryan Babel, Utku Yuvakuran

Beşiktaş'ın Antalya kamp kadrosunda Tolgay Arslan, Gökhan Töre, Vagner Love Tolga Zengin'in yer almazken; Quaresma ve Larin de satış opsiyonlarının değerlendirilmesi ve ekonomik anlamda rahatlatma sağlanması açısından kamp kadrosunda kendisine yer buldu. Beşiktaş, Quaresma ve Larin'i kamp kadrosuna alsa da Ocak ayı boyunca iki futbolcu için gelecek transfer tekliflerini değerlendirecek.

Beşiktaş'ın kamp kadrosu şu şekilde;


SENİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ
Tümü
 Reklam 
TÜMÜ