Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"Warriors, LaMelo Ball'u draft etmek istemiyor" iddiası!

San Francisco Chronicle'dan Connor Letourneau'ya göre Golden State Warriors'ın LaMelo Ball'u draft etme konusunda herhangi bir ilgisi bulunmuyor.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; Twitter
San Francisco Chronicle'dan Connor Letourneau'ya göre Golden State Warriors'ın LaMelo Ball'u draft etme konusunda herhangi bir ilgisi bulunmuyor.

Golden State, Draft'ta 2 numaradan seçim yapma hakkına sahip olsa da, en genç Ball kardeşi pas geçecek gibi görünüyor.

Draft hakkında kamuya açık bir şekilde konuşma yetkisi olmadığı için, isimsiz kalmak koşuluyla konuşan bir Batı Konferansı scout'ı, Letourneau'ya şunları söyledi:

"Warriors, LaMelo'yu alırsa şok olurum. Hangi noktadan bakarsanız bakın, gerçekten bir mantığı yok. LaMelo'yu harika yapan şey, saha görüşü ve pasörlüğü, ancak Bay Area'da, bunları maksimize etmekte zorlanacaktır. Golden State, LaMelo'dan babasıyla (Ünlü LaVar Ball) uğraşmak istemedikleri için vazgeçmeyecek. Ama şunu söyleyeyim, bu da tabii ki hiç yardımcı olmuyor."

Ball'un 2020 NBA Draftı'nda en üst sıralardan seçilen oyunculardan biri olması bekleniyor.