Riera'dan şaşırtan açıklama!

Galatasaray’da Melo ile ettiği kavgayla gündeme gelen Riera, takım arkadaşıyla dövüşmesini ve hastanelik olduğunu yalanladı

Haber; Milliyet
Abone Ol
Riera'dan şaşırtan açıklama!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
07 Nisan 2012 04:06
Galatasaray'ın İspanyol futbolcusu Albert Riera ülkesinde yayınlanan en ünlü spor programı Punto Pelota'ya açıklamada bulunarak, Felipe Melo ile kavga ettiği haberlerinin abartılı olduğunu söyledi.

İspanyol oyuncu bu tür haberlerin Türk basınının uydurması olduğunu vurguladı. Riera, antrenmanda Melo ile tartıştığını ve aralarında itişmelerin olduğunu doğrulayarak, “Bu durumu gören hocamız ikimizi de duşa gönderdi. Olay bundan ibarettir. Melo ne beni dövdü, ne de ben hastanelik oldum” dedi.

Riera, bu tür olayların her yerde yaşanabileceğine dikkat çekerek, “Türkiye'de basın her şeyi abartıyor. Bazen hakkınızda yayınlanan bir haberi okumak bile istemiyorsunuz” dedi.

Ancak Fatih Terim, “Soyunma odasında Melo vurmuş ve Riera'nın kaşı açılmış. Ondan sonra da herkes kendi yoluna gitmiş. Biz de hastaneye götürüp oyuncuya dikiş attırdık. Sonra Riera buraya geldi, yemeğini yedi” açıklamasında bulunarak futbolcusunu adeta yalanladı.


Tümü
TÜMÜ