Eren Derdiyok'un golü tesadüf değil!

Kamptan beri duran top çalışması yapan Eren Derdiyok, teknik heyetin de desteği ile topun başına geçti ve frikik golünü attı.

Haber; Vatan
Eren Derdiyok'un golü tesadüf değil!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Eylül 2018 06:51
Bu sezon Bafetimbi Gomis'in satılması sonrasında forvet takviyesi yapılamaması ile birlikte forma da Eren Derdiyok'a kaldı. 30 yaşındaki oyuncu, sezon başında forma giyebileceği bir takıma gitmek için çabalarken bir anda sarı-kırmızılı takımın 1. forveti oldu ve alternatifsiz kaldı.

GOMIS GİDİNCE...

Lokomotiv Moskova karşısındaki performansı ile alkış alan Eren, 12 kez ikili mücadele kazanıp salı günü oynanan maçlarda bu alanda zirveye çıktı. Ayrıca 9 hava topu da kazanarak bu alanda da zirveyi paylaşan Eren'in frikikten attığı gol ise tesadüf değil!

Gomis'in ayrılması sonrasında bireysel çalışmalarını artıran deneyimli oyuncu her idman sonrasında hava topu çalışmalarını sürdürdü. Ayrıca gol vuruşları için de çalışan ve duran toplarla da ilgilenen Eren'in bu çabası teknik heyetin de dikkatini çekti.

Terim'in kurmayları bu çalışmaların üzerinde durması için Eren'e destek olurken Lokomotiv maçında da kazanılan frikiği kullanması için Eren Derdiyok'u cesaretlendirdiler... 67. dakikada gelen golle birlikte de deneyimli oyuncu çalışmalarının da meyvesini aldı.Tümü
TÜMÜ