Cristian Baroni'ye dolandırıcılık şoku!

Fenerbahçe'nin eski futbolcu Cristian Baroni, baldızı Natalia ve kayınpederi olan eski futbolcu Baroninho tarafından dolandırıldığını söyledi.

Haber; Sporx.com dış haberler, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Cristian Baroni'ye dolandırıcılık şoku!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Kasım 2023 16:49
Son güncelleme 21 Kasım 2023 17:16
Fenerbahçe'nin eski futbolcu Cristian Baroni, 26.6 milyon Brezilya reallik (5.5 milyon dolar) varlığı için mahkemelerde haklılığını ispat etmeye çalışıyor.

Brezilya'dan UOL'ün haberine göre; 2009 yılında Fenerbahçe'de oynayan Cristian Baroni, o dönem Brezilya'daki varlıklarını imzalaması için baldızı Natalia ve kayınpederi eski futbolcu Baroninho'ya vekaletname verdi. Bu vekaletnamenin tanıdığı izinlerle Cristian adına krediler alındı, para çekme işlemleri yapıldı, çekler verdi, havalaler yapıldı. Aktif 10 milyon Brezilya reali borç ile birlikte toplam 26.6 milyon Brezilya reali tutarında işlem yapıldı.

10 milyon Brezilyalı reali borç için 13 Kasım'da mahkemeye çıkan Cristian Baroni, bir dolandırıcılığın kurbanı olduğunu ve 10 milyonluk borçtan da haberi olmadığını savundu.

Cristian'ın baldızı Natalia Baroni ise ifadesinde, eski eşi Fabio Martins'in şüpheli işlemlerde bulunmuş olabileceğini mahkemeye iletti.

Mahkeme Fabio Martins'in yerinin tespitine, ifade vermesine karar vererek kararı erteledi.

GÜNÜN İLGİ ÇEKEN VİDEOSU
Tümü
 Reklam