Beşiktaş'ta Melo ve "DİRSEK" isyanı!

Galatasaray'a 2-0 mağlup olan Beşiktaş'ta yönetici Metin Albayrak, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Abone Ol
Beşiktaş'ta Melo ve 'DİRSEK' isyanı!
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
04 Ocak 2015 22:06
Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında derbi mücadelesinde Galatasaray'a 2-0 mağlup olan Beşiktaş'ta yönetici Metin Albayrak, maç sonunda açıklamalarda bulundu.

"TARAFTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM"

Öncelikle maçı yorumlayan Metin Albayrak, "İlk yarının son maçıydı. Derbi maçı, mağlup olduk çok üzgünüz. Taraftara çok teşekkür ediyorum. Taraftara yeni yılda galibiyet hediye etmek isterdik olmadı. İlk yarıda iyidik ama ikinici yarı değildik. Hava ve saha şartlarının üstüne bir de eksik kalınca dengeler bozuldu" ifadelerini kullandı.

"FELİPE MELO'NUN DİRSEĞİ VAR"

Veli'nin gördüğü kırmızı kart hakkında konuşan Metin ALbayrak, "Veli'nin kırmızı kartı profesyonelliğe yakışmadı. Sahanın içinde her şey olabilir ama bunu yapmamalıydı. Hep söylüyoruz. Eşit ve adaletli olunmasını istiyoruz. Fenerbahçe maçında Veli'nin boğazı sıkıldı, kart yok. İlk yarıda Melo'nun da dirseği vardı. Kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Eşitlik ve adaletten yanayız. Lig bitmedi devam ediyor. Hedefimizden sapmış değiliz. Sadece bir mağlubiyet. İkinci yarı daha iyi çalışıp, kazanıp, hedefimize devam edeceğiz. Kimse kaybetmek istemez. Hedefimiz her maçı kazanmak. Kötü oynadığımızı düşünmüyorum. Topun da canı isteyecek. Çocuklar saha içinde sonuna kadar mücadele ettiler" yorumunda bulundu."KARTI VEREN HAKEMLERE SORMAK LAZIM"

Son iki maçta Atiba Veli'nin üst üste kırmızı kart görmesiyle ilgili bir soruyu cevaplayan Albayrak, "Tabii ki disiplinsizlikleri varsa biz gereğini yaparız ama ben buna katılmıyorum. Çocukların yaptığı şey saha içinde adaletsizliğe karşı yaptıkları şeydir. Kartı veren hakemlere sormak lazım" dedi.

"HAFTA İÇİ İŞİ BİTİRECEĞİZ"

Veli Kavlak, Cenk Gönen ve Ersan Gülüm ile sözleşme yapılıp yapılmadığıyla ve transferle ilgili konuşan Metin Albayrak, son olarak, "Görüşüyoruz. Bizim için Galatasaray maçı önemliydi. Bu hafta içerisinde son noktayı koyarız. Görüştüğümüz oyuncular var ama daha netleşmedi. Netleştiği zaman kamuoyuyla paylaşırız" diyerek sözlerini noktaladı.Tümü
 Reklam