Altınordu'da 23 Nisan coşkusu

Altınordu Futbol Okulları tarafından organize edilen '23 Nisan Çocuk Şenliği' renkli görüntülere sahne oldu.

Haber; AA
Abone Ol
Altınordu'da 23 Nisan coşkusu
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
25 Nisan 2015 23:16
Altınordu Futbol Okulları tarafından organize edilen '23 Nisan Çocuk Şenliği' renkli görüntülere sahne oldu.

Cuma günü Kuşadası'ndaki bir otele yerleşen Altınordu Futbol Okulu öğrencileri ve aileleri, akşam saatlerinde kulübün diyetisyeni Hasan Yıldız'ın verdiği Futbol ve Beslenme konulu 45 dakikalık bir semineri katıldı. Bugün ise Selçuk-Efes Tesisleri'nde 3 saat süren futbol ve eğlence seansının sonunda Ege'nin dört bir yanındaki Altınordu Futbol Okulu öğrencilerinin katılımıyla daha da renklenen organizasyon yaklaşık 2 bin kişiye ulaştı.

Çocuklar için dört ayrı sahada futbol maçları organize eden Altınordu, aileleri de unutmayarak langırt, penaltı yarışması ve eğlenceli aktiviteler düzenledi.
23 Nisan Çocuk Şenliği'nin sonunda açıklamalarda bulunan Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, "İyi Birey, İyi Vatandaş, İyi Futbolcu" sloganlarını etkinliğe katılan kişilerle birlikte söyledi.

Altınordu Soma Futbol Okulu ise yaşamlarını yitiren 301 madencinin anısına Altınordu Futbol Kulübü'nün Soma'da açtığı futbol okulu için Seyit Mehmet Özkan'a üzerinde "301" yazan bir madenci bareti ve minyatür bir madenci heykeli armağan etti.

Tümü
TÜMÜ