Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Odasında top sektirerek antrenman yapan Butler'a, rahatsızlık şikayeti!

Miami Heat yıldızı Jimmy Butler'ın, odasında karantinadayken top sektirerek çalıştığı için rahatsızlık şikayeti aldığı açıklandı.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; NBA.com
Miami Heat yıldızı Jimmy Butler'ın, odasında karantinadayken top sektirerek çalıştığı için rahatsızlık şikayeti aldığı açıklandı.

Otel odasında karantinadayken bile, Butler çalışmayı kesmedi. Görünüşe göre Butler çok yüksek ses çıkarmıştı ve rahatsızlık şikayeti aldı.

Yahoo Sports'tan Chris Haynes tarafından bildirildiği üzere, Heat'in kaldığı oteldeki odalardan birinden "aralıklı yüksek sesler" geliyordu. Güvenlik görevlisinin bir telefon aldığı ve kontrol etmeye gittiği, odayı bulup kapıyı çaldığında ise Butler'ı top sürerken ter içinde gördüğü söylendi.

Çalışkanlığı ve iş ahlakıyla bilinen Butler, sezon başlamadan önce, sabah 10'a kadar başlaması planlanmayan ilk Heat antrenmanı için gece 03:30'da uyandığını söylemişti.