Mehmet Özdilek: "Yediğimiz gol ofsayt"

Denizlispor'un yeni teknik direktörü Mehmet Özdilek, 2-1 mağlup oldukları Fenerbahçe maçı sonrasında açıklamada bulundu.

Haber; Sporx.com ve AA
Mehmet Özdilek: 'Yediğimiz gol ofsayt'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ekim 2019 22:42
Denizlispor'un yeni teknik direktörü Mehmet Özdilek, Fenerbahçe yenilgisinin ardından konuştu.

Zamana ihtiyaçları olduğunu kaydeden Özdilek, "İlk yarı çok pas hatası yaptık. Ancak rakibe de pozisyon vermedik. İkinci golü bireysel hatadan yedik. Devrede '1-0 devam etsin, 2 olmasın' demiştim. Biraz zamana ihtiyacımız var. Mustafa Yumlu'nun pozisyonu var, içeride mi, dışarıda mı bilmiyorum" dedi.

2. yarıdaki oyundan memnun olduğunu vurgulayan teknik adam, "Oyuncuların ikinci yarısındaki performansından memnunum. Rodallega zaten başlı başına bir eksik. Sağlıklı bir şekilde döndüğünde, bizi biraz daha rahatlatacaktır" ifadelerini kullandı.

Mehmet Özdilek, ikinci golü ayaklarındaki topu kaptırarak yediklerini belirterek, şöyle devam etti:

"Bu golle ile çok net söyleyeyim. Gollerde bir çizgi çizilmesi gerekiyor. Çizgi çizildi mi çizilmedi mi bilmiyorum. Görüntüye bakıyorum resmen yediğimiz ikinci gol ofsayt. Ama ona rağmen oyuna müdahil olma adına oyuncularımın oyunundan memnunum. Biraz birlikte çalışmaya ihtiyacımız var. Kolay değil. Bu ligin en fazla koşan ve topa sahip olan takımına karşı oynadık. Onun için biz çalışacağız. Evet kaybettik üzüntülüyüz. Ama lig devam ediyor. Bugün itibarıyla maçtan çıkartacağımız dersler var. Kazansaydıkta dersler çıkaracaktık. Önümüze bakacağız."

Özdilek bundan sonra daha çok çalışarak, anlayışını oyuncularına anlatmaya çalışacağını sözlerine ekledi.Tümü
TÜMÜ