Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Lillard: "Melo'nun 1 yıldan fazladır NBA'de olmaması, garipti"

Portland Trail Blazers yıldızı Damian Lillard, Carmelo Anthony'nin bir yıldan fazla bir süredir NBA'de bulunmamasından ötürü şaşkınlığa uğradığını söyledi.

Portland Trail Blazers yıldızı Damian Lillard, Carmelo Anthony'nin bir yıldan fazla bir süredir NBA'de bulunmamasından ötürü şaşkınlığa uğradığını söyledi.

35 yaşındaki Anthony, gazetecilere Portland ile bir anlaşma imzalamadan önce, NBA hayallerine neredeyse "son vereceğini" belirtmişti.

Dame, Melo için şu açıklamaları yaptı:

"Melo sanki ligden atılmak için çılgınca bir şey yapmıştı. Onun kalibresinde bir oyuncu, delice şeyler yapmasıyla tanınmıyor ve fırsat bulmaması için gerçekten bir neden olmadı mı? Bu garip bir durumdu. Bence bu yüzden birçok insan ona destek veriyor, çünkü ona saygı duyuyorlar, hayranı konumundalar ve hala oynayabildiğini biliyorlar."

"BENİ GÖRDÜLER, BİLİYORLAR"


Anthony, meslektaşlarından gelen desteğin saygı kökenli olduğunu söyledi. Melo, her yaz düzenlediği "Black Ops" turnuvalarında NBA oyuncularının kendisinin neler yapabileceğini gördüklerini belirtti.

"Geçen yıl boyunca ligdeki adamların çoğuyla spor salonundaydım. Beni biliyorlar. Gördüler. Tecrübe ettiler. Benimle salondalardı, ne kadar odaklı olduğumu gördüler, bu yüzden beni desteklemeleri kolay oldu. Dışarıda hiçbir şey yapmayan bir adam olsaydım, desteklemezlerdi. Bu gerçek, gerçek bir sevgi ve bilenler, biliyorlar."