Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Oakley: "Melo, Knicks'te kalmalıydı"

Charles Oakley, Carmelo Anthony'nin geçmişte New York Knicks'te kalması gerektiğini düşündüğünü belirtti.

Haber; Sporx.com
Charles Oakley, Carmelo Anthony'nin geçmişte New York Knicks'te kalması gerektiğini düşündüğünü belirtti.

Eski NBA All-Star'ı Oakley, Carmelo'nun geçmişte bir takas talebinde bulunarak New York Knicks'ten ayrılmakta hata yaptığını düşünüyor.

TMZ Sports, Oakley ile temasa geçti ve Anthony'nin durumu ile ilgili fikrini duymak istedi. 55 yaşındaki eski All-Star, Dwight Howard'ın Melo'dan önce bir anlaşma bulmasını kesinlikle merak uyandırıcı (ve utanç verici) bulurken, Anthony'den başka suçlanacak kimse olmadığını düşündüğünü belirtti. Oakley ayrıca Melo'ya bir takım tavsiyede bulundu ve kendisinin "sırf bir ekibe katılmak istediği için" bir takıma katılmaması gerektiğini söyledi.

"Carmelo, New York'tan asla ayrılmamalıydı. Bence New York'ta kalsaydı, muhtemelen yeni bir kontrat alacaktı ve belki de Knicks son birkaç yılda playoff yapardı."

"Ona sevgilerimi diliyorum, ama Melo'nun harika bir kariyeri olduğunu fark etmesi gerekiyor. İnsanları sıkma. Oyunu üst seviyede oynadın ve bu seviyede bıraktın. Sadece bir takımda olmak için bir takımda olma."

Anthony'nin kariyer ortalamaları 24.0 sayı, 6.5 ribaund ve 3.0 asist şeklinde.