Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

"LeBron, Kawhi ve Butler'la iletişim halinde" iddiası!

LeBron James'in, Los Angeles Lakers'ın bu yazın serbest oyuncu döneminde kadrosunu desteklemek için işe alım çalışmalarına başladığı iddia edildi.

LeBron James'in, Los Angeles Lakers'ın bu yazın serbest oyuncu döneminde kadrosunu desteklemek için işe alım çalışmalarına başladığı iddia edildi.

ESPN yazarı Brian Windhorst, Kawhi Leonard veya Kevin Durant seviyesinde birisini imzalamanın "zor bir ihtimal" olduğunu düşündüğünü söyledi.

Windhorst'ün ifadeleri şu şekildeydi:

"Anladığım kadarıyla işe alım sürecine çoktan başladı. Kawhi Leonard ile temas halinde olduğunu duydum. Jimmy Butler ile iletişim kurduğunu duydum. Oyuncuların 'ayartma' yapması üzerine herhangi bir yaptırım yok. Daha önce ayartmada sorun yaşayan adam Magic Johnson artık orada değilken, LeBron bu işi devralmış durumda. Bu konuda mesele şu ki, mesajların ve telefon görüşmelerinin ve belki de LeBron ile bir akşam yemeğinin, Lakers'ın sahip olacağı engelleri aşması için yeterli olup olmayacağını bilmemem."

"Ben sadece Lakers'ın seçici olabileceğini düşünmüyorum. Dürüst olmak gerekirse, Lakers'ın gerçekten takas piyasasına bakması gerektiğini düşünüyorum. Bradley Beal için bir teklifte bulunmaya istekli olurlar mı? Spurs'ün sözleşmesini uzatmak isteyip istemediğine bağlı olarak muhtemelen takas hattında bulunabilecek DeMar DeRozan gibi bir adama teklifte bulunurlar mı? Bundan bir yıl sonra serbest kalacak Anthony Davis'i beklemek isterler mi?"