Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Jokic, kilosuyla ilgili eleştirileri artık okumuyor

Denver Nuggets yıldızı Nikola Jokic, "formda olmadığına" dair eleştirilerini okumayı bıraktığını söyledi.

Haber; Sporx.com
Denver Nuggets yıldızı Nikola Jokic, "formda olmadığına" dair eleştirilerini okumayı bıraktığını söyledi.

Nuggets yıldızı, kariyerinin bu noktasında formsuz olduğu yönündeki eleştirilerini okumadığını belirtti:

"Artık hiçbir şey okumuyorum. Bıraktım. Beni rahatsız etmiyor. İnsanlar bir şeyler farzediyor ve ne haklı ne de haksız olabilirler. Konuşuyorlar işte, yanılıyorlarsa (omuz silkiyor). Eğer haklılarsa, güzel bir şey."

Bu eleştiriler geçen yıl Nuggets'ın üst üste galibiyet almasından sonra başlamıştı. Kaçınılmaz olarak, takım ligin dikkatini çekmiş ve insanların baktıkları ilk oyuncu da, Nuggets'ın en iyisi olan Jokic olmuştu.

Kilosu hem yorumcuların hem de taraftarların şakalarına konu olan Jokic, artık bunları umursamıyor ve sezonda 16.1 sayı, 10.4 ribaund ve 6.0 asist ortalama ile oynuyor.