Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Johnson: "BIG3, annemin vefatı sonrası terapi gibiydi"

Joe Johnson, BIG3'ye, NBA'ye geri dönmek için katılmadığını söyledi.

Haber; Sporx.com
Joe Johnson, BIG3'ye, NBA'ye geri dönmek için katılmadığını söyledi.

38 yaşındaki Johnson, annesi Şubat ayında vefat ettikten sonra, bunu "terapi" olarak kullandığını belirtti:

"Terapi olarak kullanıyorum. Annem Şubat ayında vefat etti ve tek çocuk olduğum için, benim adıma zordu, bu yüzden beni meşgul edecek bir şeyler yapmam gerekiyordu. Ve BIG3 de buydu."

Johnson, Philadelphia 76ers için antrenman yapmak için hazır olduğunu ve "birkaç NBA ekibinin kendileriyle antrenman yapmasını istediğini" doğruladı. Johnson ayrıca LA Clippers, Milwaukee Bucks, Denver Nuggets ve New Orleans Pelicans'dan da ilgi görüyordu. Houston'daki son döneminde minimal bir rol oynadıktan sonra Johnson, NBA'de gelecek sezonda bunu yeniden toparlamayı umut ediyor:

"Geri dönme konusunda umutluyum, ancak BIG3'ye, NBA'e geri dönmek için girmedim."

"Çok iyi bir kariyerim oldu. Sürecin tadını çıkardım. NBA ateşini içimde tutan tek şey, Houston'da işlerin nasıl sona erdiğidir. İçim bu konuda rahat değil. Eğer bir fırsat ortaya çıkarsa ve buna değer olduğunu hissedersem, evet, bu şansı değerlendiririm."