Erol Bedir, transfer için gün verdi: "3-4 gün içerisinde..."

İstikbal Mobilya Kayserispor'da transfer harekâtı sürüyor. Başkan Erol Bedir, öncelikle 10 numara yerine iyi bir santrafor alacaklarını söyledi.

Erol Bedir, transfer için gün verdi: '3-4 gün içerisinde...'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
20 Ağustos 2019 15:19
Alanyaspor yenilgisi ile takımdaki eksikleri gördüklerini söyleyen Başkan Bedir, Sporx'e özel açıklamalarda bulundu.

Sion takımında forma giyen Adrian Oliveria Tavares dahil 10 futbolcu ile görüşmeler yaptıklarını ifade eden Başkan Bedir, öncelikle kaliteli bir santrafor alacaklarını söyledi. 3-4 gün içerisinde transfer defterini kapatacaklarını belirten sarı-kırmızılı kulübün başkanı, Türkiye'ye gelen birçok yabancı oyuncu ile görüştüklerini ancak fiyat konusunda anlaşma sağlayamadıklarını söyledi.

Transfer görüşmesi yaptıkları oyuncuların hepsinin kaliteli olduğunu ancak fiyatları konusunda anlaşma sağlayamadıklarını söyleyen Başkan Bedir, " Şu aşamada kiminle görüşürsen görüş fiyat konusunda, kulüp konusunda anlaşma sağlayamıyorsun. Futbolcu çok istiyor, kulüp bazı şartlar getiriyor derken zaman geçiyor. Oyuncu çok ama şartlar elvermiyor. Ancak artık 3-4 gün içinde açıklama yapacağım. Alacağımız oyuncuların hafta sonu Kayseri'ye gelmeleri gerekiyor" dedi.

ANKARAGÜCÜ MAÇI FARKLI OLACAK 

Başkan Erol Bedir Ankaragücü maçının çok farklı olacağını söyleyerek, "Alanyaspor yenilgisi nepimizi üzdü. Ankaragücü maçı ile lige yeniden başlamak istiyoruz. Farklı bir Kayserispor ile sahaya çıkıp Ankaragücü maçından istediğimiz 3 puanla dönmeyi istiyoruz. Futbolcu arkadaşlarımız, teknik heyet Alanyaspor maçının telafisi için Ankaragücü maçından alınacak galibiyetin önemini çok iyi biliyorlar. Başkentten 3 puanla döneceğiz" dedi.

Kaynak; Faruk AydemirTümü
TÜMÜ