Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Doncic: "Her şeyi, alıştığımdan daha iyi yapmak istiyorum"

Luka Doncic, NBA'de ikinci yılında her şeyi "alıştığından daha iyi" yapmak istiyor.

Luka Doncic, NBA'de ikinci yılında her şeyi "alıştığından daha iyi" yapmak istiyor.

Dallas Mavericks yıldızı Luka Doncic, önceki sezon Yılın Çaylağı ödülünü kazanmıştı. Mavs yıldızı, sezon boyunca herkese bir şov sergilemişti ve 2019-20 sezonunda başka bir seviyeye çıkmak istiyor.

Doncic bu yaz haftanın beş günü ve hafta sonları çalıştığını söyledi. Mavs'in yıldızı, NBA'deki ikinci yılına girmeden önce her şeyi "alıştığından daha iyi" yapmak istediğini belirtti:

MAVS.COM: Açıkçası, maç başına ortalama 21.2 sayı, 7,8 ribaund ve altı asistle çok sağlam bir çaylak sezonu geçirdin. Ancak ikinci NBA sezonuna girerken oyunun hangi alanlarını geliştirmek istersin?

LUKA: Her şeyi. Daha iyi şutlar, daha iyi paslar, ribaundlar. Her şey. Her şeyi, alıştığımdan daha iyi yapmak istiyorum.

MAVS.COM: Bu gelişmeleri kolaylaştırmak için hangi adımları attın? Daha fazla mı çalışıyorsun?

LUKA: Haftada beş gün çalışıyorum. Ve hafta sonları da.

Çaylak olarak Luka Doncic, ortalama 21.2 sayı, 7.8 ribaund ve 6.0 asist ile oynamıştı.