Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Cousins, ameliyatından ötürü polise teslim olamıyor

DeMarcus Cousins'ın, çapraz bağ ameliyatı nedeniyle kendini polise teslim etmek için Alabama'ya uçamadığı söylendi.

DeMarcus Cousins'ın, çapraz bağ ameliyatı nedeniyle kendini polise teslim etmek için Alabama'ya uçamadığı söylendi.

Cousins'ın, aile içi şiddet suçu iddiası nedeniyle tutuklanması kararı çıkmıştı. Bununla birlikte, Cousins'ın yakın zamanda geçirdiği çapraz bağ ameliyatı nedeniyle Alabama'ya, kendisini uygun makamlara teslim etmek için seyahate çıkamadığı bildirildi.

Mobile Polis Teşkilatı, Cousins'ın tutuklanmasına ilişkin emri onayladı. Arama emri, Cousins'ın eski kız arkadaşı ve çocuğunun annesine yaptığı iddia edilen bir telefon görüşmesinden kaynaklanıyor.

Cousins'ın 7 yaşındaki çocuğunun annesi Christy West, Cousins'in çocuğunun geçen hafta sonu Atlanta'daki düğününe katılmalarına izin vermeyi reddetmesinin ardından kafasına "kurşun sıkma" tehdidinde bulunduğunu iddia etmişti.

SAĞLIK RİSKİ AÇISINDAN UÇMASINA İZİN VERİLMİYOR

Cousins'ın, kolluk kuvvetleriyle işbirliği yapmaya istekli olduğu, son ameliyatından sonra doktorların kendisine henüz uçması için izin vermedikleri açıklandı.

Cousins'ın ameliyatını nerede geçirdiği ile ilgili özel bir detay bulunmadığı, ancak Alabama'da olmadığı açıklandı. Doktorların çoğu, pıhtılaşma riskleri nedeniyle çapraz bağ ameliyatından sonra günler veya haftalar boyunca uçmamalarını öneriyor.

Cousins, bir yıla kadar hapis cezası taşıyan 'taciz iletişimi' konusunda üçüncü dereceden bir suçlamayla karşı karşıya. Kendisini teslim edemediği takdirde daha fazla yasal sorun yaşayacağından, bir uzlaşma için yetkililerle iletişim kurduğu bildiriliyor.