United'da bir Anderson vardı! Ne oldu?...

Manchester United'ın şanssız Brezilyalısı Anderson'un ortaya koyamadığı performans taraftarlar arasında çatlak seslerin çıkmasına neden oldu.

Haber; Sporx.com
Abone Ol
United'da bir Anderson vardı! Ne oldu?...
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
21 Nisan 2012 15:07
Manchester United'a 2007 yılında 25 milyon sterline transfer olan Anderson, yaşadığı sakatlık sorunları nedeniyle her geçen gün taraftarını hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor.

Bu sezon sadece 16 maçta forma giyen ve sezonun geri kalanında da formasına kavuşamayacak olan Anderson üzerindeki şüpheler, gün geçtikçe hiç sona ermeyecek kronik sakatlık şüphelerini de arttıyor.

Konuya manşetinden yer veren ESPN'in haberinde, menajer Alex Ferguson'un sözleri yer buldu. Ferguson açıklamasında, "Anderson potansiyelinin farkında değil. Sezonun geri kalan kısmında aramızda olamayacak. Müthiş bir oyun görüşü ve tekniği var. Fantastik bir oyuncu ancak Michael Owen kadar kısmetsiz bir isim." ifadelerini kullandı.

Anderson'un henüz 24 yaşında olduğunu hatırlatan Ferguson, Brezilyalının kendini kanıtlaması için şans bulacağını da söyleyerek sözlerini noktaladı.Tümü
TÜMÜ