Sofiane Feghouli, Fenerbahçe'ye yaklaştı!

Villarreal maçının kadrosunda Feghouli'ye yer verilmedi. Fenerbahçe ile görüşme halinde olduğu belirtilen oyuncunun, Valencia tesislerinden apar topar ayrılması dikkat çekti.

Haber; Milliyet
Abone Ol
Fenerbahçe'nin transfer hedefi Sofiane Feghouli
Fenerbahçe'nin transfer hedefi Sofiane Feghouli
02 Mayıs 2016 06:02
Fenerbahçe'nin transferi için uğraş verdiği Cezayirli hücum oyuncusu Sofiane Feghouli ile takımı Valencia'nın bağları tamamen koptu.

Sevilla maçının ardından kadro dışı bırakılan ve 10 günlük men cezası verilen Valencialı futbolcu Sofiane Feghouli için bu cezanın süresi dolsa da, oyuncunun durumuyla ilgili bir değişiklik olmadı.

Barcelona, Eibar maçlarında süren cezası nedeniyle kadro dışı bırakılan, ardından Getafe karşısında teknik direktör Pako Ayestaran'ın tercihiyle kadroya alınmayan Cezayirli kanat oyuncusu Sofiane Feghouli için bu hafta nasıl bir tutum takınılacağı merak konusu olmuştu.

La Liga'da bu gece Villarreal ile karşı karşıya gelecek olan Valencia'nın maç kadrosu açıklanırken, Feghouli bir kez daha kadroya alınmadı. Menajerinin İstanbul'a geldiği ve Fenerbahçe ile olumlu bir görüşme gerçekleştirdiği belirtilen 26 yaşındaki futbolcunun kulüple bağlarının tamamen koptuğu belirtildi.

Taraftarın yüzüne bakmadı

Valencia'nın idmanında tesislere gelen Sofiane Feghouli'nin, apar topar ayrıldığı bildirildi.

Çıkışta kendisinden imza isteyen bir çok taraftarın bulunduğu ancak yıldız futbolcu Sofiane Feghouli'nin bu istekleri dikkate almayarak hızlı bir şekilde uzaklaştığına dikkat çekildi.

Tümü
TÜMÜ