Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Otto Porter Jr., en az iki hafta daha yok

Chicago Bulls, Otto Porter Jr.'ın sol ayağında kemik çürüğü olduğunu ve iki hafta içinde tekrar değerlendirileceğini bildirdi.

Chicago Bulls, Otto Porter Jr.'ın sol ayağında kemik çürüğü olduğunu ve iki hafta içinde tekrar değerlendirileceğini bildirdi.

Bulls, son beş maçtır sol ayak burkulmasından ötürü, Porter olmadan oynuyordu. Şimdi ise, ikinci bir MR çekildikten sonra başlangıçta görmedikleri bir kemik zedelenmesi ortaya çıktığından ötürü, Porter bir süre daha forma giyemeyecek.

Porter iki hafta içinde tekrar değerlendirilecek ve geri dönüşü, en erken Aralık ayının ilk haftası olacak.

Porter bu sezon oynadığı dokuz maçta, ortalama 11.2 sayı ve 3.2 ribaund istatistiklerini yakalamıştı. Kenarda olduğundan beri, ikinci yılındaki Chandler Hutchinson başlangıç kadrosuna girmişti.

Porter, en başta 6 Kasım'da Atlanta Hawks'a karşı oynanan maçın ortasında sakatlanmıştı.

Bulls şu anda sezonda 5-10, Porter'ın kaçırdığı beş maçta da 2-4 serisinde.