Liverpool scoutları, transfer için Türkiye'ye geliyor

İngiltere Premier Lig takımlarından Liverpool, Süper Lig'de Trabzonspor formasıyla mücadele eden genç yetenek Abdülkadir Ömür için izleme heyetini Türkiye'ye gönderiyor.

Haber; Akşam
Liverpool scoutları, transfer için Türkiye'ye geliyor
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
01 Mart 2019 10:34
Türk futbolunun son yıllarda en yetenekli futbolcularından biri olarak gösterilen Abdülkadir Ömür için transfer iddialarının ardı arkası kesilmiyor. İtalya, İspanya ve İngiltere basınında sürekli manşet olduğu gibi dev kulüplerle adı anılan Abdülkadir Ömür için bu sefer de Liverpool ve Napoli iddiası yazıldı İngiliz ekibi Liverpool'un genç yıldızı daha yakından takip etme adına Türkiye'ye scout ekiplerini yollayacağı belirtildi.

İTALYANLAR NAPOLİ; İNGİLİZLER LİVEROOL YAZIYOR

Süper Lig'de Trabzonspor'un 4.sırada olmasının en büyük pay sahiplerinden birisi olarak gösterilen Abdülkadir Ömür'ün Jurgen Klopp tarafından yakından takip ettiği bildirilirken, İngiliz basını da bu ilgiyi sayfalarına taşıdı.

İtalyanların 'Abdülkadir Ömür - Napoli' haberini okuyucularına aktaran İngiliz basını, 19 yaşındaki futbolcuyu Liverpool'un da istediğini ifade ederken, Klopp'un Napoli'den hızlı davranıp izleme heyetini Türkiye'ye gönderip bu işi bitireceğini iddia etti.

Süper Lig'de 24 maçta görev alan Abdülkadir Ömür 2 gol attı, 5 asist yaptı.

Tümü
TÜMÜ