Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

LeBron'un gecelik ritüeli, onu çocukluğuna götürüyor...

Los Angeles Lakers'ın yıldızı LeBron James, Akron, Ohio'daki çocukluğunu hatırlamak için her gece yapraklara düşen yağmur sesini dinlediğini itiraf etti.

Haber; Sporx.com
Los Angeles Lakers'ın yıldızı LeBron James, Akron, Ohio'daki çocukluğunu hatırlamak için her gece yapraklara düşen yağmur sesini dinlediğini itiraf etti.

James Hollywood'daki 'Calm' etkinliğinde her gece yaptığı küçük ritüelini paylaştı. LeBron'un, 2017 yılında yılın iPhone uygulaması olarak adlandırılan bir meditasyon ve rahatlama aplikasyonu olan 'Calm' ile bir ortaklığı bulunuyor. Lakers süperstarına göre, yapraklardaki yağmur sesi, kendisini ve varlığını sorguladığı zamanları hatırlatıyor.

LeBron, Ohio'daki çocukluğunu hatırlattığı için, gece yatmadan önce "yapraklara düşen yağmur sesini" dinleyerek meditasyon yaptığını söyledi:

"Zor zamanlardı. Tek ebeveyn. Baba yok. Yağmur yağan gecelerde kendime 'Neden ben?' diye sorduğumu hatırlıyorum."

James'in hikayesi bize bir zamanlar dünyanın en büyük basketbol figürü olmasından uzun bir zaman önce, kendisinin sadece Akron'da zor zamanlar geçiren bir çocuk olduğunu hatırlatıyor. Bir baba figürü yokluğunda yoksullukla mücadele eden James ve ailesi, bu zorluğun üstesinden geldiler.

LeBron'un Calm ile reklamlarından biri şu şekilde: