Boston Celtics LogoBrooklyn Nets LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoHouston Rockets LogoMemphis Grizzlies LogoNew Orleans Pelicans LogoSan Antonio Spurs LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers LogoDetroit Pistons LogoIndiana Pacers LogoMilwaukee Bucks Logo
Denver Nuggets LogoMinnesota Timberwolves LogoOklahoma City Thunder LogoPortland Trail Blazers LogoUtah Jazz LogoAtlanta Hawks LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoWashington Wizards LogoGolden State Warriors LogoL. A. Clippers LogoL. A. Lakers LogoPhoenix Suns LogoSacramento Kings Logo

Isaiah: "Maksimum kontratı hakediyorum"

Boston Celtics yıldızı Isaiah Thomas, maksimum kontratı hakettiğini söyledi.

Boston Celtics yıldızı Isaiah Thomas, maksimum kontratı hakettiğini söyledi.

Maksimum kontrat isteyen Isaiah, sözleşmesi gelecek yaz sona erdiğinde imzalamayı umduğunu söyledi. Thomas, kendini dünyanın en iyileri ile eşit seviyede gördü ve şu açıklamaları yaptı:

"Kendime çok güveniyorum. Hakediyorum. Çok çalışıyorum ve beni NBA'deki istediğiniz guardın önüne koyabilirsiniz.... Rakamlarım, dünyanın en iyilerinin arasında ve takımım da kazanıyor. Yani bunu ödüllendirmeniz lazım."

Son iki sezonda en az 24.7 sayı ortalama yakalamış olan (28.9 geçen sezon) Isaiah, geçtiğimiz sezon da Boston ile Doğu Konferansı finallerine yükselmişti.
7/24 NBA TÜRKİYE