Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Gordon'ın hayali smaç yarışması rakipleri: "Carter, LaVine, Ross"

Aaron Gordon, hayali bir smaç yarışmasında Vince Carter, Zach LaVine ve Terrence Ross'u rakipleri olarak seçti.

Haber; Sporx.com
Aaron Gordon, hayali bir smaç yarışmasında Vince Carter, Zach LaVine ve Terrence Ross'u rakipleri olarak seçti.

Gordon, Bleacher Report'un bir parçası olan House of Highlights'ın formatı ile, 15 dolarla tüm zamanların en ideal smaç yarışmasını oluşturdu.

Orlando Magic yıldızı, takım arkadaşı Terrence Ross ve Zach LaVine'i, bu ikiliden önce de ilk seçimle Vince Carter'ı seçti.

Carter, 2000 yılında Oakland'daki Arena'da sahneye çıkarak, kuzeni Tracy McGrady'yi, Steve Francis'i, Ricky Davis'i, Jerry Stackhouse'u ve Larry Hughes'u, dünyanın kalanıyla şok etmişti.

KENDİSİNİ DE SEÇTİ

Gordon, Carter için, "Her şeyden önce Süperfly'ı çok temiz yapmıştı. Superfly, ters 360 değirmen smacı. Kusursuz yapmıştı. Bu şimdiye kadarki en iyi smaçlardan biri." dedi.

Vinsanity'den sonra 4 dolar kategorisinde kendisini seçen Gordon, üçüncü gözden konuşarak kendisi için "Bana göre, tüm zamanların en iyi beş smacından ikisine sahip" şeklinde konuştu.

2 dolarlık kategoriden Ross'u seçen Gordon, "Arkadan geçirip 360 basmıştı, ki bunu yapmak çok zor. Üstelik kendisi takım arkadaşım, bu yüzden ona sevgi göstermeliyim." ifadesini kullandı.

Kalan 4 dolarla ise Gordon, birkaç yıl önceki smaç yarışması rakibi LaVine'i seçti, intikam almadığını, yalnızca dostça bir rekabetin olduğunu belirtti.