Boston Celtics LogoNew York Knicks LogoPhiladelphia 76ers LogoBrooklyn Nets LogoToronto Raptors LogoDallas Mavericks LogoMemphis Grizzlies LogoHouston Rockets LogoSan Antonio Spurs LogoNew Orleans Pelicans LogoDetroit Pistons LogoMilwaukee Bucks LogoIndiana Pacers LogoChicago Bulls LogoCleveland Cavaliers Logo
Oklahoma City Thunder LogoUtah Jazz LogoMinnesota Timberwolves LogoPortland Trail Blazers LogoDenver Nuggets LogoAtlanta Hawks LogoWashington Wizards LogoCharlotte Hornets LogoMiami Heat LogoOrlando Magic LogoLos Angeles Lakers LogoSacramento Kings LogoLos Angeles Clippers LogoPhoenix Suns LogoGolden State Warriors Logo

Cousins, NBA Finallerinde dönebilir!

Golden State Warriors, DeMarcus Cousins'ın, NBA Finalleri serisi başladıktan sonra bir noktada geri dönebileceğinden emin.

Golden State Warriors, DeMarcus Cousins'ın, NBA Finalleri serisi başladıktan sonra bir noktada geri dönebileceğinden emin.

Cousins, durumla ilgili "Kendimi iyi hissediyorum. Daha önce olduğundan çok daha iyi. Daha iyi bir yerdeyim. Sahada daha çok ileri geri koşabiliyorum. Ufak çaplı, rekabetçi bir maç yapabilirim." şeklinde konuştu.

Koç Steve Kerr'ün, Cousins'ı çok uzun bir süre sonra tekrar oyuna sokmakta rahat hissettiği bir noktaya getirmesi gerekiyor:

"DeMarcus iyi görünüyordu. Tüm antrenmanı bitirdi. Artık acı çekmiyor. Kuadrisepsindeki gücü iyi. Şimdi önemli olan noktalar kondisyon, şut atma, 5'e 5 oynama ve basketbol oynamaya ilişkin."

Kerr, Batı Konferansı finallerinde 4. maçı baldır sakatlığı ile kaçıran Andre Iguodala'nın Perşembe günü antrenman yapamadığını, ancak Final serisi 1. maç için hazır olmasının beklendiğini de ekledi.