Ali Koç'tan derbi mesajı: "İnşallah gelenek devam eder"

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, 23 Şubat Pazar günü Galatasaray derbisi öncesinde konuştu.

Haber; Sporx.com, Fotoğraf; AA
Ali Koç'tan derbi mesajı: 'İnşallah gelenek devam eder'
Klavye okları ile sonraki ya da önceki habere geçebilirsiniz.
19 Şubat 2020 17:55
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Süper Lig'in 23. haftasında oynanacak olan Galatasaray derbisi hakkında açıklamalarda bulundu. Ayrıca Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'e çağrısını yineledi.

Galatasaray Yönetimi'ni karşılamaya gitmeyeceğini söyleyen Koç, "Kazanmaya ihtiyacı olan biziz" dedi.

"İNŞALLAH GELENEK DEVAM EDER"

Derbiyi kazanmak istediklerini vurgulayan Fenerbahçe Başkanı, "İnşallah Kadıköy'de gelenek devam eder. Kazanmaya ihtiyacı olan, kaybetme kredisi olmayan biziz. Galatasaray Yönetimi'ni bekliyoruz, anormal bir durum yok. İnşallah sadece futbol konuşulur. Hiçbir başkanla fotoğraf çektirmekten de kaçmam. Ben onları karşılamada olmayacağım, arkadaşlar karşılayacaklar." diye konuştu.

"MUSTAFA CENGİZ İLE KONULARIMIZ BİRİKTİ"

Dört büyük kulüp başkanını ortak bir yayına davet etmesiyle ilgili gelen soruya ise Ali Koç, "Biz hazırız, Mustafa Cengiz de hazır olduğunu söylüyor. Burada topu size atayım, siz bize gelin, biz hazırız, Sayın Mustafa Cengiz de hazır. Dört başkanın olmasınada gerek yok. Sayın Cengiz ile konuşacağımız konular birikti. Bu belki de sorunların ortadan kalkmasını sağlar. Bunun faydalı olacağını düşünüyorum.Dört kulüp başkanını toplamak kolay değil, belki iki, belki üç olur. Bunu yapmak kolay olmaz ama sizler inisiyatif alırsanız olur." cevabını verdi.

Sporx mobil uygulamasıyla spor haberlerine herkesten önce ulaşmak için tıklayın
Tümü
TÜMÜ